Co Vás u nás čeká
Zajímá Vás, jak to u nás chodí?

 

Nábor


Máme propracovaný profesionální nábor. Pro každou pozici máme jasně stanovená kritéria, která důkladně porovnáváme s Vašimi znalostmi a dovednostmi. Pokud se naše představy shodují, domluvíme si s Vámi první osobní pohovor, jehož cílem je zjištění bližších informací o Vás, o Vašich znalostech, schopnostech a potenciálu. Již u první schůzky je přítomen Váš budoucí team leader spolu s HR Managerem. Další kolo výběrového řízení je ryze praktické. U vývojářských pozic Vám zadáme praktický úkol z Vašeho oboru, jehož řešení s Vámi budeme pečlivě konzultovat. U ostatních pozic volíme nejčastěji formu assessment centra, kde Vás čekají skupinové i individuální úkoly, modelové situace z praxe, setkání s budoucími členy týmu a mnoho dalšího. Ti nejúspěšnější postoupí do individuálního posledního kola nebo od nás rovnou obdrží pracovní nabídku.
 

Vaše adaptace


První den Vašeho nástupu začíná období adaptace. Víme, že je toto období velmi náročné a proto u nás má každý nový člen týmu svého mentora, který ho provede minimálně prvními třemi měsíci. Ještě před Vaším nástupem precizně sestavujeme adaptační plán s mentorem, jehož plnění zajišťuje Vaší úspěšnost ve zkušební době a usnadní Vám nástup a první měsíce v naší společnosti.


Váš rozvoj


Po úspěšném absolvování zkušební doby nastavujeme s Vámi a Vaším mentorem Váš individuální rozvojový plán na období min. dalšího roku. Rozvíjíme naše lidi nejen v odborných dovednostech, ale také v takzvaných měkkých dovednostech a jazykových znalostech. Vážíme si našich odborníků a plně si uvědomujeme, že jen ti, kteří se systematicky vzdělávají, mohou uspět na nejrychleji rostoucím IT trhu.


Hodnocení a motivace


Naši team leadeři a HR Manager se s našimi lidmi pravidelně setkávají při vyhodnocení úspěchů nejen v adaptačním období, ale i při vyhodnocení rozvojových cílů a v neposlední řadě při každoročních motivačních rozhovorech. Mimo Vašich výsledků, k jejichž plnění Vám dáváme veškerou podporu, nás zajímá Vaše motivace a máme zájem na tom, abyste u nás byli spokojení. S Vaší zpětnou vazbou aktivně pracujeme, abychom dlouhodobě zajistili příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru a prostředí důvěry.