Trainee a studenti
Nabízíme příležitost mladým talentům

 

Trainee program


Rádi pracujeme s juniory a studenty. Máme propracovaný Trainee program, do kterého integrujeme studenty, kteří prokázali ve výběrovém řízení vysokou motivaci se vzdělávat a potenciál učit se novým věcem. Každý Trainee získává svého mentora, který jej provede celým ročním Trainee programem na základě individuálních ročních cílů, zapojí jej do zákaznických projektů, rozvíjí jej a rád a ochotně předává své dlouholeté zkušenosti. S úspěšnými Traineemi rádi uzavíráme dohodu na dlouhodobou spolupráci.

Více informací o trainee programu naleznete ZDE.

Spolupráce se školami


Spolupracujeme s Vysokým učením technickým v Praze a VOŠ a SPŠ v Šumperku. Studenti se nejen mohou ucházet o získání pozice Trainee, ale mohou u nás psát své diplomové práce a realizovat svou odbornou praxi. Naši nejlepší odborníci také spolupracují se školami v roli mentorů v jejich interních mentoring programech.

Letos v květnu dokončil svou praxi první student ze šumperské VOŠ Informačních technologií, který u nás také zpracovával svou maturitní práci pod vedením zkušeného mentora z .NET oblasti. Resumé jeho působení v naší společnosti naleznete ZDE.

V současné době spolupracujeme s těmito institucemi

 

České vysoké učení technické v Praze

VOŠ a SPŠ Šumperk

Logo ČVUT Logo VOŠ a SPŠ Šumperk