Co se děje...
Co nového ve firmě, ve světě, ...

 

Červenec 2012 | Multiplatformní aplikace PressKit tool asistovala při uvedení Škody Rapid v Bratislavě


Společnost ŠKODA AUTO v průběhu měsíce července svolala novináře z celé Evropy do slovenské metropole, aby zde oficiálně představila zbrusu nový kompaktní model.

Pro podobné události, mezinárodní autosalony a jiná setkání novinářů připravila společnost Baader Computer, ve spolupráci s partnerskou společností LHMS, aplikaci pro sběr kontaktů a automatickou rozesílku tiskových informací pomocí emailu, nazvanou Presskit tool.

Aplikace je navržena jako multiplatformní, realizována technologií HTML5, a tedy je možné ji provozovat na všech populárních operačních systémech, ať už se jedná o osobní počítače nebo mobilní zařízení. Aktuálně je aplikace instalována na zařízeních iPad (první a druhé generace) a na počítačích iMac, které pracují v režimu samoobslužného kiosku.

Presskit tool byl zatím využit na autosalonech v Brně, Paříži, Ženevě, Pekingu a Moskvě.

 
 
 

Červen 2012 | Novinky v projektu burzy ojetých vozů společnosti Peugeot


Burza ojetých vozů (PEUGEOT Gebrauchtwagenbörse) je projekt online tržiště ověřených kvalitních ojetých vozů Peugeot, realizovaný od roku 2010 společnostmi Baader Computer a mateřskou KDS Software. PEUGEOT Gebrauchtwagenbörse zahrnuje kompletní systém inzerce včetně tvorby propagačních materiálů a publikování nabídky na největších portálech s ojetými vozy, jako jsou mobile.de a autoscout24.de. Portál využívá přes 250 Peugeot Partnerů, nabízí přes 8 500 ojetých vozů a měsíčně jej navštíví 200 000 návštěvníku.

V červnu tohoto roku byla burza ojetých vozů doplněna o několik zajímavých funkcí, které mají za cíl dále podpořit prodeje ojetých vozů tímto kanálem. Jednou z funkcí je označení jednotlivých vozů pomocí tzv. QR kódu, nesoucího adresu profilu konkrétního vozu, který je čitelný pro chytré mobilní telefony. Tento kód se dále objevuje i v tiskových materiálech k jednotlivým vozům, které slouží k informování o vozidle v místě jeho prodeje, a které portál automaticky generuje.

Dále byla realizována čistě mobilní verze portálu, graficky i funkčně optimalizovaná pro užívání na dotykových mobilních zařízení, především pak na iPhonech a telefonech s operačním systémem Android.

 
 
 

Březen 2012 | Nový web LHMS

Na konci měsíce února byla, v rámci přejmenování naší partnerské společnosti Lighthouse Marketing Solutions na LHMS, spuštěna nová webová prezentace, na jejíž realizaci se podíleli programátoři společnosti Baader Computer.

Nový web je postaven na moderních technologiích s prvky HTML5, CSS3 a jQuery. Postaven je na jednoduchém CMS v jazyce PHP. Pokud na web zavítáte z mobilního telefonu, jistě si všimnete speciální verze, upravené pro mobilní dotyková zařízení.

Odkaz: lhms.cz