Ochrana osobních údajů

 

Doložka o ochraně osobních údajů

Ochrana osobních údajů (jméno, příjmení, adresa, e-mail nebo telefonní číslo) je pro nás velmi důležitá. Naše webové aktivity uskutečňujeme v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a bezpečnosti dat. Vstupem na tyto stránky a jejich používáním vyjadřujete svůj souhlas s podmínkami ochrany osobních údajů.

Respektujeme soukromí osob, které navštěvují naše webové stránky. Shromažďujeme pouze ty osobně určitelné údaje, které nám sami dobrovolně poskytnete.

Společnost Baader Computer spol. s r. o. provádí bezpečnostní opatření, aby zaručila bezpečnost Vašich osobních dat. Osobní údaje budou svědomitě chráněny před ztrátou, zničením, manipulací, zfalšováním a neoprávněným přístupem nebo neoprávněným zveřejněním.

Odkazy na jiné webové stránky

Webová prezentace společnosti Baader Computer spol. s r. o. obsahuje odkazy na jiné webové stránky. Společnost Baader Computer spol. s r. o. neodpovídá za strategii ochrany dat nebo obsah těchto jiných webových stránek.

Upozornění na anonymní sběr dat o návštěvnosti stránek prostřednictvím služby Google Analytics

Webové prezentace společnosti Baader Computer spol. s r. o. obsahují programový kód pro anonymní sběr dat o návštěvnosti prostřednictvím služby Google Analytics. Tento programový kód může ukládat na Vašem lokálním počítači malé textové soubory (cookie) s údaji, potřebnými pro analýzu návštěvnosti a odesílat data na servery společnosti Google Inc. Takto sbíraná data neobsahují žádné vaše osobní údaje a jsou používána pro anonymní statistickou analýzu návštěvnosti stránek.