Naše pobočky
Struktura poboček Baader Computer

 


Praha - sídlo společnosti v hlavním městě České republiky


Již od svého založení v roce 1994 má společnost Baader Computer své hlavní sídlo v Praze. Zde sídlí již po celý čas, od roku 2005 však i společně s partnerskou společností Lighthouse Marketing Solutions v nových kancelářích, umístěných v bouřlivě se rozvíjející čtvrti Karlín.
Zkušené týmy obou firem, zabývající se vývojem softwarových řešení a marketinkem, představují s bezmála 50 zaměstnanci v pražské kanceláři největší pracoviště skupiny KIRCHHOFF DATENSYSTEME.

 
 


České Budějovice - náš tým v srdci jižních Čech


V roce 2001 posílil dnes 5členný tým v Českých Budějovicích vývojové kompetence společnosti Baader Computer.
Budějovický tým má svoje pracoviště v rekonstruovaném objektu asi 200 m od historického centra města. Moderní technologie se tak zajímavě doplňují s historickou krásou starého města.
Pracoviště se zabývá převážně aplikacemi zaměřenými na finanční stránku podpory prodeje. Technologicky se vývoj v této pobočce orientuje stále více na aplikace na platformě Java.

 
 


Šumperk - .NET tým v Šumperku


Nejnovější pobočkou firmy Baader Computer stejně jako celé skupiny KIRCHHOFF DATENSYSTEME je naše vývojové středisko v Šumperku, vzdáleném 240 km od Prahy.
Od roku 2005 zde sídlí vývojový tým, který má 5 členů a se svým hlavním zaměřením na technologii .NET spojenou s vývojem databázových projektů zde proměňuje ve skutečnost požadavky klientů z oborů bankovnictví a automobilového průmyslu.

 
 

Wackernheim - podpora firemních procesů mezi vinicemi a sady

I když hospodářství malého městečka Wackernheim patří tradičně spíše k zemědělství, stalo se toto krásné a tiché prostředí strategickým centrem společnosti KIRCHHOFF DATENSYSTEME Software. Obec leží jižně od Mohuče na úbočí Rýnské prolákliny mezi vrchem Rabenkopf, dvorcem Layenhof a Mohučskou vyvýšeninou.
Na tomto místě vznikají nápady a impulsy pro strategické řízení firmy, je to hlavní působiště vedení softwarových projektů pro zákazníky v SRN a Evropě, se kterým jsou všechny pobočky Baader Computer v pravidelném intenzívním kontaktu.

 
 

Erfurt - hlavní sídlo holdingu KDS v SRN, hlavním městě spolkové země Durynsko

Hlavní sídlo naší mateřské firmy se nachází v Erfurtu, města v jihozápadní části bývalé NDR, oplývajícím krásnou starou architekturou stejně jako moderními městskými částmi.
KIRCHHOFF DATENSYSTEME v tomto městě působí již od roku 1992 a patří k významným lokálním dodavatelům služeb IT v této oblasti, působí však i ve vzdálenějších oblastech SRN.
Pod jednou střechou zde pracuje na 25 spolupracovníků firem KIRCHHOFF DATENSYSTEME Services KIRCHHOFF DATENSYSTEME Software, se kterými aktivně spolupracujeme na zakázkách pro zákazníky v SRN i jinde v Evropě.