Individuální řešení pro Vaše potřeby
Optimalizujeme marketingové a prodejní procesy

 

Kreativita a strukturovaná práce si neodporují


Ať již úspěšný prodej, smysluplný marketing, jednoduchý management nebo dobrá organizace - vždy potřebujete promyšlenou strategii doprovázenou efektivním a systematickým zvládnutím každodenních problémů. Baader Computer je firma, která se formováním firemních procesů
a vývojem systémů pro jejich podporu zabývá již od svého vzniku v roce 1994. Za tu dobu jsme získali řadu zkušeností
z projektů v českém i evropském kontextu a vyvinuli mnoho nástrojů a dílčích řešení, použitelných v oblasti menších i větších firem. 

Efektivita tkví v komponentách
Toto know-how nám dnes umožňuje relativně rychle a za příznivých nákladů vytvořit řešení pro Vaše potřeby.
Existující a stále rozšiřovanou sadu koncepčních a systémových komponent skládáme pro účely našich zákazníků do výsledného integrovaného řešení daného obchodního problému.

"Oblek musí sedět"
I když se mnohdy problémy podobají a mívají i podobná řešení, existují vždy specifické postupy, které znamenají rozdíly. Nasazení standardních řešení a standardních systémů je výhodné, pokud se také Vaše postupy dostatečně blíží danému standardu a pokud náklady nejsou příliš vysoké.
Na druhou stranu se nákup a nasazení standardního systému, který má sice mnoho funkcí, které nepotřebujete, zato ale 30 % opravdu potřebné funkčnosti neodpovídá Vašim procesním postupům a potřebám, může stát opravdovou příslovečnou "koulí na noze" při realizaci Vašich záměrů. 
Rádi Vám pomůžeme s analýzou Vašich potřeb, a pokud se rozhodnete pro individuální řešení, jsme schopni Vám ho také koncipovat a "ušít" přesně na míru. Jsme zvyklí vypracovat návrh systému spolu s naším zákazníkem ve formě detailní koncepční analýzy doprovázené pro co nejlepší představu prototypizováním nejkomplikovanějších částí.

Jedině úspěch zákazníka je také naším úspěchem
Jsme připraveni s Vámi aktivně komunikovat a operativně a přiměřeným způsobem reagovat na změny v zadání i v prioritách ještě i v průběhu samotného vývoje. Stejně tak Vás budeme úzce provázet i při zavedení výsledného řešení do praxe. 
Pokud si to budete přát, neopustíme Vás samozřejmě ani po jeho plném nasazení a uvedení do provozu a budeme Vám k dispozici jak radou (helpline), tak i spoluprací na případných budoucích změnách a rozšířeních nebo jiným způsobem.

 
 
 

Obvykle řešíme zakázky týkající se...

  • vývoje software
  • projektování firemních informačních systémů
  • konzultace a realizace
  • poradenství v oblasti informačních technologií
  • poradenství v oblasti marketingu
  • poradenství podpory prodeje
  • systémů CRM a ERP

 
>> Kontaktujte nás